Gry i zabawy z mapą i kompasem dla młodych, starszych i najstarszych w dzielnicy Działki Leśne – BO Gdynia

Gry i zabawy z mapą i kompasem dla młodych, starszych i najstarszych w dzielnicy Działki Leśne

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Gry i zabawy z mapą i kompasem dla młodych, starszych i najstarszych w dzielnicy Działki Leśne

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
DZL/0009
Dzielnica
Działki Leśne
Autor projektu
Agata Porzycz
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

Teren Szkoły Podstawowej nr 26, ul.Tatrzańska 40 oraz okoliczne tereny zielone i leśne

Opis:

Gry i zabawy z mapą i kompasem dla młodych, starszych i najstarszych w dzielnicy Działki Leśne to spotkania rekreacyjno – sportowe skierowane do ludzi w każdym wieku. Mają na celu umożliwienie aktywnego spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie. A wszystko to na specjalnie przygotowanych mapach i za każdym razem innych, wcześniej nieznanych atrakcyjnych trasach. Na każdym spotkaniu są przygotowane do wyboru różne, w zależności od stopnia zaawansowania, trasy.
Można pospacerować z mapą, indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać), można potruchtać, spokojnie pobiegać lub pościgać się. Każdy sam decyduje jaką formę aktywności wybiera.
Na starcie porad udzielać będą Mistrzowie i Trenerzy Orientacji Sportowej. Spotkania odbędą się na specjalistycznych mapach do orientacji sportowej, przy użyciu profesjonalnego sprzętu do organizacji imprez na orientację.
Projekt obejmuje 4 spotkania (zima, wiosna, lato, jesień), podczas których na uczestników na mecie czeka poczęstunek i napoje. Dla uczestników wszystkich spotkań przewidziane są specjalne medale.
Dla mieszkańców Działek Leśnych udział w spotkaniach będzie bezpłatny.

Kalkulacja kosztów:

Przygotowanie materiałów promocyjnych i druk 4 x 120zł (480 zł); Opracowanie map w terenie oraz druk 4 x 750zł (3000 zł); Projekt tras i opracowanie graficzne 4 x 300zł (1200 zł); Medale, upominki i poczęstunek dla uczestników 4 x 350zł (1400 zł); Obsługa imprez 4 x 4 osoby x 120zł (1920 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

8000 zł

Załączniki