Festyn integracyjny, wspólne sadzenie kwiatów oraz wyprzedaż garażowa – BO Gdynia

Festyn integracyjny, wspólne sadzenie kwiatów oraz wyprzedaż garażowa

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Festyn integracyjny, wspólne sadzenie kwiatów oraz wyprzedaż garażowa

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
DAB/0036
Dzielnica
Dąbrowa
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni (Dąbrowa) oraz Przedszkole nr 55 w Gdyni (Dąbrowa) ul. Nagietkowa 73 w Gdyni

Opis:

Festyn integracyjny „Poznaj swojego sąsiada” Plenerowa impreza integracyjna dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbywająca się na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Gdyni. Będzie to okazja do spotkań sąsiedzkich wokół ich zainteresowań. Dopuszcza się, by w przypadku złych warunków atmosferycznych przenieść część wydarzeń pod dach szkoły SP47.

Mieszkańcy wskazali, że chcieliby festynu ogrodniczego podczas których wsadzali kwiaty na zieleńcach zlokalizowanych w różnych częściach dzielnicy, a także powtórkę zorganizowanej wyprzedaży garażowej. Wszystkim wydarzeniom towarzyszyć będą atrakcje i spotkania integracyjno-edukacyjne zorganizowane przez wolontariuszy z dąbrowskich szkół, przedszkoli oraz organizacji pozarządowych działających na terenie dzielnicy.

Cebule kwiatowe zostaną również rozdane wśród mieszkańców w konkursach, aby zasadzili je w różnych częściach dzielnicy – swoich ogródkach i w donicach balkonowych.

W ramach organizacji wydarzenia wykonawca ma zapewnić projekt i wydruk plakatów zgodnych z wytycznymi biura ds. dzielnic w Urzędzie Miasta Gdyni. Uczestnicy będą mogli skorzystać z toalety w budynku szkoły.

Szacunkowa łączna wartość projektu

10000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki