Festyn dzielnicowy patrona Szkoły Podstawowej nr 10 wraz z paradą święta ulicy Chylońskiej – BO Gdynia

Festyn dzielnicowy patrona Szkoły Podstawowej nr 10 wraz z paradą święta ulicy Chylońskiej

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Festyn dzielnicowy patrona Szkoły Podstawowej nr 10 wraz z paradą święta ulicy Chylońskiej

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
CHY/0035
Dzielnica
Chylonia
Autor projektu
Kordian Kulaszewicz
E-mail
kordian@adaptacja.info
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Opis:

Festyn Dzielnicowy Patrona Szkoły Szkoły Podstawowej nr 10 w Gdyni Chyloni to integracyjne i międzypokoleniowe spotkanie mieszkańców w plenerze jednocześnie upamiętniający zasługi Eugeniusza Kwiatkowskiego dla miasta Gdyni, budowy portu oraz gospodarki morskiej. Festyn połączony z przemarszem mieszkańców z okazji Święta Ulicy Chylońskiej rozpocząłby się pod Szkołą Podstawową nr 40 (ul. Gospodarska) a zakończyłby się pod sceną Parku Kilońskiego. Tam na uczestników czekaliby artyści muzycy, piosenkarze oraz gwiazda wieczoru. Dla mieszkańców przygotowane byłyby także stoiska z pamiątkami i małym rzemiosłem, poczęstunek w formie grilla czy gorącej zupy, dla dzieci dmuchańce i inne atrakcje z animatorami np. zumba, konkursy i malowanie twarzy. Całość trwałaby od godz. 14:00 do 20:00 w okresie letnim.
Ponadto nad bezpieczeństwem, zarówno podczas przemarszu jaki i festynu czuwać będzie firma ochroniarska oraz punkt opieki medycznej.

Szacunkowa łączna wartość projektu

49900 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki