Festyn dzielnicowy patrona Szkoły Podstawowej nr 10 wraz z paradą święta ulicy Chylońskiej – BO Gdynia

Festyn dzielnicowy patrona Szkoły Podstawowej nr 10 wraz z paradą święta ulicy Chylońskiej

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Festyn dzielnicowy patrona Szkoły Podstawowej nr 10 wraz z paradą święta ulicy Chylońskiej

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

Imię i nazwisko: Kordian Kulaszewicz

E-mail: kordian@adaptacja.info

ID projektu:

2020/226

Status

Zakwalifikowany do głosowania

Lokalizacja projektu:

Opis:

Festyn Dzielnicowy Patrona Szkoły Szkoły Podstawowej nr 10 w Gdyni Chyloni to integracyjne i międzypokoleniowe spotkanie mieszkańców w plenerze jednocześnie upamiętniający zasługi Eugeniusza Kwiatkowskiego dla miasta Gdyni, budowy portu oraz gospodarki morskiej. Festyn połączony z przemarszem mieszkańców z okazji Święta Ulicy Chylońskiej rozpocząłby się pod Szkołą Podstawową nr 40 (ul. Gospodarska) a zakończyłby się pod sceną Parku Kilońskiego. Tam na uczestników czekaliby artyści muzycy, piosenkarze oraz gwiazda wieczoru. Dla mieszkańców przygotowane byłyby także stoiska z pamiątkami i małym rzemiosłem, poczęstunek w formie grilla czy gorącej zupy, dla dzieci dmuchańce i inne atrakcje z animatorami np. zumba, konkursy i malowanie twarzy. Całość trwałaby od godz. 14:00 do 20:00 w okresie letnim.
Ponadto nad bezpieczeństwem, zarówno podczas przemarszu jaki i festynu czuwać będzie firma ochroniarska oraz punkt opieki medycznej.

Szacunkowa łączna wartość projektu

49900 zł

Załączniki