Estetyzacja przestrzeni miejskiej wraz z oświetleniem. – BO Gdynia

Estetyzacja przestrzeni miejskiej wraz z oświetleniem.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Estetyzacja przestrzeni miejskiej wraz z oświetleniem.

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

Imię i nazwisko: Igor Gudalewicz

E-mail: ygorovsky@gmail.com

ID projektu:

2015/315

Status

Zakwalifikowany do głosowania

Lokalizacja projektu:

Ogrodzenie wzdłuż ciągów pieszych wokół Przedszkola Samorządowego nr 22 znajdującego się przy ul. Hallera.

Opis:

Przedszkole Samorządowe nr 22 w Gdyni rozpoczęło swoją działalność w 1951 roku, budynek i otoczenie straciło niestety już dawno swój blask. Dzieci bawią się w ogródku otoczonym wyjątkowo już zdewastowanym i nieestetycznym ogrodzeniem. Wzdłuż ogrodzenia znajduje się ciąg pieszy który od wielu lat nie jest doświetlony, murki kamienne obsypują się wprost pod nogi przechodniów. Brak oświetlenia jest szczególnie uciążliwy w okresie zimowym. Przeprowadzenie prac, wymiany ogrodzenia, wzmocnienia murków oraz dodanie 3 punktów świetlnych zmieni na plus ten zakątek Wzgórza.

Szacunkowa łączna wartość projektu

54858 zł

Kalkulacja kosztów:

Ogrodzenie wokół Przedszkola Samorządowego przy ul. Hallera które należy wymienić pilnie to 120 m siatki stalowej na słupach stalowych osadzonych w starym kamiennym murku który należy wzmocnić i miejscami uzupełnić. Wymiana siatki 120*180 netto/mb (suma 21 600 PLN netto), naprawa murków ryczałtem - 3 tys zł, 3 sztuki lamp oświetleniowych 3x5 tys (suma 15000 zł netto), projekty, decyzje, roboty ziemne i inne koszty związane z pracami przyłączeniowymi nie powinny przekroczyć 5 tys zł. Łączna kwota projektu 44 600 zł netto.

Załączniki