Dystrybutory woreczków na nieczystości po psach w dzielnicy Witomino-Radiostacja – 6 szt. – BO Gdynia

Dystrybutory woreczków na nieczystości po psach w dzielnicy Witomino-Radiostacja – 6 szt.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Dystrybutory woreczków na nieczystości po psach w dzielnicy Witomino-Radiostacja – 6 szt.

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
2015/290
Dzielnica
Witomino Radiostacja
E-mail
joanna.krzywonos@gmail.com
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2015

Lokalizacja projektu:

Dystrybutory znajdą się w 6 miejscach całej dzielnicy na chodnikach w pasach zieleni przy drogach gminnych: ul. Widna (między blokami nr 13 i 11; ul. Widna między blokami 7 i 9; skrzyżowanie ul. Rolniczej i Chwarznieńskiej (szeroki pas zieleni naprzeciw Witawy); ul. Rolnicza miedzy blokami nr 10A i 10B od strony przylegającej do ul. Strażackiej; ul. Konwaliowa przy bloku nr 20; przy skrzyżowaniu ul. Kieleckiej i Konwaliowej.

Opis:

Dystrybutory na woreczki po nieczystościach po psach będą rozmieszczone w 6 miejscach i obejmą swoim zasięgiem tereny, na których właściciele psów będą mieli swobodny dostęp do woreczków. Po sprzątnięciu nieczystości mogą być wyrzucone do zwykłych koszy ulicznych. Jest to najlepszy sposób na to, aby nasza dzielnica stała się wolna od „psich kup” zalegających na chodnikach i trawnikach. W przyszłości chcielibyśmy pójść o krok dalej i zaproponować projekt utworzenia w dzielnicy przynajmniej dwóch wybiegów dla psów.

Kalkulacja kosztów:

Dystrybutor woreczków (na słupku)- 500 brutto x 6 szt. = 3 000 brutto (model dystrybutorów dopasowany do już istniejących montowanych w Gdyni przez Urząd Miasta). Woreczki uzupełniane przez Urząd Miasta Gdynia - łączny koszt zakupu rocznego woreczków do 6 dystrybutorów ok. 3000 brutto. Montaż dystrybutorów - 6 x 200 brutto = 1200 brutto. Razem 7 200 brutto.

Szacunkowa łączna wartość projektu

7200 zł

Załączniki