Dwa spektakle teatralne (dla dzieci i dorosłych) w przestrzeni miejskiej Dąbrowy – BO Gdynia

Dwa spektakle teatralne (dla dzieci i dorosłych) w przestrzeni miejskiej Dąbrowy

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Dwa spektakle teatralne (dla dzieci i dorosłych) w przestrzeni miejskiej Dąbrowy

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
DAB/0007
Dzielnica
Dąbrowa
Status:
Wybrany do realizacji
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2019

Lokalizacja projektu:

Sztuka zostanie odegrana w przestrzeni miejskiej na dzielnicy Dąbrowa z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury (schody, ławki, poręcze). Widownia również będzie siedziała na stołach, schodach, ławkach, poręczach czy na kocach piknikowych na trawnikach. Dokładna lokalizacja zostanie dopasowana do tematyki prezentowanej sztuki. Będzie to teren miejski.

Opis:

Sztuka zostanie odegrana w przestrzeni miejskiej na dzielnicy Dąbrowa z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury (schody, ławki, poręcze). Widownia również będzie siedziała na stołach, schodach, ławkach, poręczach czy na kocach piknikowych na trawnikach. Dokładna lokalizacja zostanie dopasowana do tematyki prezentowanej sztuki. Będzie to teren miejski. Przykładowo może być to dziedziniec szkoły, miejskie tereny sportowe lub skwer ks. Piotra Mazura. Wybór lokalizacji winien być dostosowany do zaproponowanej sztuki.

Planuje się dwa oddzielne spektakle – jeden przeznaczony dla dzieci i młodzieży, drugi dla młodzieży i dorosłych (teatr offowy lub improwizowany)

Kalkulacja kosztów:

Teatrzyk dla dzieci (wynagrodzenia artystów, wyposażenie techniczne – mikrofony, agregat, ZAiKS... (3000 zł); Teatrzyk dla dorosłych (wynagrodzenia artystów, wyposażenie techniczne – mikrofony, agregat, Zaiks... (5000 zł); projekt i druk plakatów (1000 zł);

Szacunkowa łączna wartość projektu

9000 zł

Załączniki