Dwa spektakle teatralne (dla dzieci i dorosłych) w przestrzeni miejskiej Dąbrowy – BO Gdynia

Dwa spektakle teatralne (dla dzieci i dorosłych) w przestrzeni miejskiej Dąbrowy

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Dwa spektakle teatralne (dla dzieci i dorosłych) w przestrzeni miejskiej Dąbrowy

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

ID projektu:

2019/85

Status

Wybrany do realizacji

Lokalizacja projektu:

Sztuka zostanie odegrana w przestrzeni miejskiej na dzielnicy Dąbrowa z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury (schody, ławki, poręcze). Widownia również będzie siedziała na stołach, schodach, ławkach, poręczach czy na kocach piknikowych na trawnikach. Dokładna lokalizacja zostanie dopasowana do tematyki prezentowanej sztuki. Będzie to teren miejski.

Opis:

Sztuka zostanie odegrana w przestrzeni miejskiej na dzielnicy Dąbrowa z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury (schody, ławki, poręcze). Widownia również będzie siedziała na stołach, schodach, ławkach, poręczach czy na kocach piknikowych na trawnikach. Dokładna lokalizacja zostanie dopasowana do tematyki prezentowanej sztuki. Będzie to teren miejski. Przykładowo może być to dziedziniec szkoły, miejskie tereny sportowe lub skwer ks. Piotra Mazura. Wybór lokalizacji winien być dostosowany do zaproponowanej sztuki.

Planuje się dwa oddzielne spektakle – jeden przeznaczony dla dzieci i młodzieży, drugi dla młodzieży i dorosłych (teatr offowy lub improwizowany)

Szacunkowa łączna wartość projektu

9000 zł

Załączniki