Doposażenie boiska znajdującego się na terenie SP 20 w Gdyni – BO Gdynia

Doposażenie boiska znajdującego się na terenie SP 20 w Gdyni

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Doposażenie boiska znajdującego się na terenie SP 20 w Gdyni

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
2015/468
Dzielnica
Wielki Kack
E-mail
mesita55@gmail.com
Status:
Wybrany do realizacji
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2015

Lokalizacja projektu:

Teren SP 20

Opis:

Znajdujące się na terenie SP 20 boisko jest w złym stanie, jest nierówne i łatwo na nim o kontuzję czy to w czasie grania w piłkę, czy też w czasie zabawy lub uprawiania innych sportów. W bieżącym roku szkoła planuje wyrównanie i naprawę nawierzchni boiska, natomiast zabrakło środków na zakup piłkołapów, nowych bramek. Stopniowa poprawa stanu i doposażanie boiska w niezbędne sprzęty taki jak bramki do piłki nożnej, piłkołapy jest potrzebne i uzasadnione. Dodatkowo w sąsiedztwie boisk korzystne byłoby ustawienie drabinek do Street Workout (Street Working), takich jak te, które znajdują się w Parkach Sportów Miejskich. Urządzenia takie z pewnością urozmaiciłyby lekcje w-f w szkole, byłyby atrakcją dla uczniów przebywających na boisku podczas przerw. Korzystać z nich mogliby również okoliczni mieszkańcy. Najbliższe boisko o powierzchni ze sztucznej trawy jest w dzielnicy Dąbrowa, a w Wielkim Kacku jest to jedyne dostępne boisko. Korzystają z niego zarówno uczniowie SP 20 jak i inne dzieci i dorośli.

Kalkulacja kosztów:

Koszt dostawy i montażu piłkołapów (wysokość 4m- dł. 2x10m) 22tys. Dostawa i montaż wyposażenia boisk (bramki do gry w piłkę /ręczną nożną) 13 000,00 zł Urządzenia do Street Workingu lub innych urządzeń do ćwiczeń typu drabinki, drążki etc. – do 30 tys. (rodzaj urządzeń do uzgodnienia z SP 20). Koszt dokumentacji projektowej 10 tys. zł.

Szacunkowa łączna wartość projektu

75000 zł