Cykliczne zajęcia rytmiczno-muzyczne dla dzieci w wieku 0-4 i ich opiekunów – BO Gdynia

Cykliczne zajęcia rytmiczno-muzyczne dla dzieci w wieku 0-4 i ich opiekunów

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Cykliczne zajęcia rytmiczno-muzyczne dla dzieci w wieku 0-4 i ich opiekunów

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

Imię i nazwisko: Zofia Zelez-Richert

ID projektu:

2019/146

Status

Lokalizacja projektu:

Karwiny, biblioteka

Opis:

Projekt zakłada organizowanie rytmiczno-muzycznych zajęć dla dzieci w wieku 0-4 lata. Dzięki zajęciom dzieci nauczą się funkcjonować w grupie, a opiekunowie – mamy, tatusiowie i babcie – poznają się i wymieniają doświadczeniami. Zajęcia będą prowadzone dla trzech grup wiekowych, zaczynając już od niemowlaków a kończąc na trzy- i czterolatkach, które nabędą nowych doświadczeń przed pójściem do przedszkola.

W ramach projektu zostaną zrealizowane działania, które będą trwały niemal pełny rok – od lutego do listopada 2020 r. Każdego miesiąca – z przerwą na lipiec i sierpień, kiedy rodzice organizują dzieciom czas w inny sposób – będą odbywać się zajęcia rytmiczno-muzyczne. Będą to bezpłatne zajęcia muzyczne, podczas których dzieci dowiedzą się, co to jest rytm, melodia, poznają wiersze-klasyki literatury dziecięcej oraz wspólnie śpiewają i tańczą.

Szacunkowa łączna wartość projektu

10000 zł

Załączniki