Cykl pokazów filmowych w plenerze – BO Gdynia

Cykl pokazów filmowych w plenerze

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Cykl pokazów filmowych w plenerze

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
GRA/0019
Dzielnica
Grabówek
Autor projektu
Andrzej Kachlicki
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Szkoła Podstawowa nr. 17; ul. Grabowo 12; 81-265 Gdynia

Opis:

Główną ideą projektu „Plenerowe kino dzielnicowe” jest kontynuacja imprezy filmowej na Grabówku, której pierwsza edycja odbędzie się latem tego roku.
Nie ma nic przyjemniejszego niż spotkanie z sąsiadami w letni ciepły wieczór i obejrzenie dobrego filmu na dużym ekranie, siedząc w wygodnym fotelu.
A wszystko tylko o kilka kroków od własnego domu. Do projektu ma zostać wykorzystany profesjonalny dmuchany ekran, składane fotele.
Repertuarowo mają zostać zaprezentowane nowe filmy, które z jednej strony będą łączyły wysokie walory artystyczne, ale będą też przystępne dla większości widzów we wszystkich grupach wiekowych. Przewiduje się zaprezentować trzy filmy dla widzów dorosłych oraz jeden dla dzieci podczas trzech filmowych wieczorów. Przykładowe tytuły dla widzów dorosłych to: „Małe Kobietki”, „(Nie)znajomi, „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Małe Kobietki” oraz dla dzieci i młodzieży: „Angry Birds 2”, „JUMANJI”, „Spider-Man: Daleko od domu”. Wybór filmów ma się odbywać przy udziale mieszkańców na podstawie ankiety, która będzie dostępna na dzielnicowym fanpage’u i udostępniona na innych profilach w mediach społecznościowych. Projekt przewiduje 3 filmowe wieczory. W jeden z wybranych dni zostaną zaprezentowane dwa filmy (jeden dla dorosłych, drugi dla dzieci).

Szacunkowa łączna wartość projektu

10000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki