Cotygodniowe zajęcia fitness dla mam i dzieci od stycznia do grudnia 2020 r. z przerwą wakacyjną – BO Gdynia

Cotygodniowe zajęcia fitness dla mam i dzieci od stycznia do grudnia 2020 r. z przerwą wakacyjną

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Cotygodniowe zajęcia fitness dla mam i dzieci od stycznia do grudnia 2020 r. z przerwą wakacyjną

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

ID projektu:

2019/190

Status

Wybrany do realizacji

Lokalizacja projektu:

Opis:

FIT MAMA & BABY zajęcia dla Mam i ich maluszków.
Projekt przewiduje zorganizowanie cotygodniowych, godzinnych zajęć dla Mam i ich maluszków z dzielnicy, w terminie od stycznia 2020 do grudnia 2020 r. z przerwą wakacyjną.

Specjalny program dla Mam, które chcą jak najszybciej powrócić do formy po ciąży, jednocześnie nie rozstając się ze swoim dzieckiem, odpowiednio dobrane ćwiczenia przy muzyce, prowadzone przez wyszkolonych specjalistów. Wspólne zajęcia umożliwiają zwiększenie więzi między mamą a dzieckiem. Celem zajęć jest połączenie relaksu, odprężenia i zabawy z poprawieniem kondycji i polepszeniem samopoczucia każdej mamy. Zajęcia łączą elementy zajęć ABT, Body Shape, zdrowego kręgosłupa i stretching. Ćwiczenia są prowadzone w tempie, w którym nie stanie się krzywda dzieciom, a muzyka i jej głośność dobrana jest do słuchu małych klientów. Jest możliwość pozostawienia swojego dziecka wykfalifikowanej opiekunce.

Szacunkowa łączna wartość projektu

9730 zł

Załączniki