CENTRAL PARK NA KARWINACH :) Dużo NOWYCH DRZEW, nasadzeń, ścieżki z nawierzchni mineralnej + odkryta siłownia i wybieg dla psów w „małym lasku” ul. Baczyńskiego/Kruczkowskiego. – BO Gdynia

CENTRAL PARK NA KARWINACH :) Dużo NOWYCH DRZEW, nasadzeń, ścieżki z nawierzchni mineralnej + odkryta siłownia i wybieg dla psów w „małym lasku” ul. Baczyńskiego/Kruczkowskiego.

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie CENTRAL PARK NA KARWINACH :) Dużo NOWYCH DRZEW, nasadzeń, ścieżki z nawierzchni mineralnej + odkryta siłownia i wybieg dla psów w „małym lasku” ul. Baczyńskiego/Kruczkowskiego.

Kropeczki jako tło strony

Autor projektu:

Imię i nazwisko:

E-mail: krzlew@onet.pl

ID projektu:

2018/54

Status

Zakwalifikowany do głosowania

Lokalizacja projektu:

"Mały lasek" przy ul. Baczyńskiego/Kruczkowskiego

Opis:

Central Park na Karwinach? 🙂 Czemu nie? Projekt obejmuje zagospodarowanie terenu zielonego na obszarze „małego lasku” przy ul. Baczyńskiego/Kruczkowskiego. Projekt zakłada przede wszystkim NASADZENIE NOWYCH DRZEW, kwiatów, krzewów, żywopłotów, trawy ozdobnej oraz powstanie małej architektury pozwalającej na relaks wśród zieleni, utworzenie sieci ścieżek wraz z ławeczkami. Oprócz nowych nasadzeń umieszczenie 8 ogólnodostępnych stanowisk do ćwiczeń na otwartym powietrzu oraz utworzenie ogrodzonego wybiegu dla psów z zestawem przeszkód. Lasek ten jest popularnym miejscem wyprowadzania czworonogów. Wybieg dla psów trawiasty, ogrodzony 1,5 m ogrodzeniem z podwójną furtką o wymiarach 20 x 15 m tzn. 300 m2. Celem projektu jest utworzenie miejsca w którym mieszkańcy będą mogli się integrować i spędzać czas na świeżym powietrzu wśród dużej ilości zieleni.

Szacunkowa łączna wartość projektu

229420 zł

Załączniki