Biesiada w Małym Kacku – BO Gdynia

Biesiada w Małym Kacku

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Biesiada w Małym Kacku

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
MAK/0032
Dzielnica
Mały Kack
E-mail
wojciech.mikuc@gmail.com
Status:
Odrzucony
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Opis:

Biesiada w Małym Kacku to autorski projekt spotkania integracyjnego wspólnoty mieszkańców Małego Kacka. W przestrzeni naszej dzielnicy w okresie wiosenno letnim przy użyciu minimum środków, a jednocześnie uzyskując maksimum relaksu możemy spotkać się i nasycić umysł występem zespołu muzycznego, jak również ciało uczestnicząc we wspólnej konsumpcji potraw z dzielnicowego grilla.
Zgodnie ze złożoną propozycją pragniemy zorganizować spotkanie mieszkańców Małego Kacka. Odbędzie się ono w ustalonym wcześniej terminie (maj-wrzesień 2021) na terenie dzielnicy. Chcielibyśmy skorzystać z terenu przyległego do kościoła parafialnego pw. Chrystusa Króla przy ul. ks. bpa Jana Bernarda Szlagi 3
W trakcie biesiady na ustawionej scenie wystąpi zespół muzyczny a uczestnicy wezmą udział we wspólnej zabawie połączonej z konkursami oraz konsumpcją przygotowaną przez organizatora. W projekcie zawarty jest koszt obsługi scenicznej, przygotowanie poczęstunku dla maksymalnie 200 osób. Pragniemy aby skorzystały z tej oferty rodziny z naszej dzielnicy. Projekt ma służyć wspólnej integracji.

Szacunkowa łączna wartość projektu

10000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki