Biegi dla dzieci i młodzieży w Witominie – BO Gdynia

Biegi dla dzieci i młodzieży w Witominie

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Biegi dla dzieci i młodzieży w Witominie

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
Dzielnica
Witomino
Status:
Wybrany do realizacji
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2021

Lokalizacja projektu:

Miasteczko zawodów umiejscowione byłoby na placu przy wejściu do lasu, dzieci zaś biegałyby po placu i terenach leśnych nieopodal.

Opis:

Organizacja nieodpłatnych biegów dla dzieci i młodzieży, z pełnym zaangażowaniem i oprawą na poziome imprezy dla dorosłych, obejmującą obanerowane logiem imprezy barierki na starcie i mecie, wynajętą służbę ochrony, do pilnowania strefy startu, zespół sędziów, bramę startową, liczne windery z logiem imprezy, toalety, nagłośnienie i miasteczko złożone z namiotów przeznaczonych na biuro zawodów i stanowisko z wodą, a także ratownika medycznego, spikera i pełną fotorelację z ujęciem wszystkich uczestników na zdjęciach. Impreza będzie posiadała swój profil w mediach społecznościowych, na imprezę zapisy będą prowadzone elektronicznie, wyniki też zostaną umieszczone on-line. Organizator będzie posiadał ubezpieczenie OC i wykupi licencję ZAiKS.
W ramach projektu dzieci startują na dystansach dostosowanych do wieku (od 100 do 1000 m) i w obrębie swojej kategorii wiekowej, by rywalizować ze swoimi rówieśnikami. Wśród młodszych dzieci, do 12 roku życia, kategorie są rozłożone co rok, od 4 lat w górę, następnie kategoria 12-13 i 14-18. Na podium stają pierwsze trójki z danej kategorii.
Dzieci niesamodzielne mają możliwość biegu z rodzicem poza konkurencją.
Uczestnicy ubezpieczają się (NNW)we własnym zakresie.
Każde z dzieci na mecie otrzymuje pamiątkowy medal z logo imprezy, każde ma też możliwość wzięcia udziału w loterii fantowej, w której do wygrania jest sprzęt sportowy.
Celem imprezy jest zachęcenie jednorazowo do startu przynajmniej 400 dzieci i rozwinięcie u nich zacięcia sportowego poprzez dobrą zabawę.

Impreza będzie promowana w mediach społecznościowych i za pomocą plakatów i ulotek, zostanie też przeprowadzona akcja promocyjna w szkołach.

Impreza zostanie zorganizowana w partnerstwie z lokalnymi szkołami na terenie Gdyni, których uczniowie m.in. stanową grupę docelową odbiorców biegów.

Kalkulacja kosztów:

Druk materiałów promocyjnych 750
Reklama w mediach 500
Podium – wynajem 50
Nagłosnienie – 2 zestawy 200
Brama Start/Meta 200
Agregat 2kW 100
Spiker 400
Namiot dmuchany x3 300
Zaiks, Stoart, Spav, SAWP 250
Fotorelacja 500
Koszty przygotowania terenu i transportu 500
Zespół ratownictwa medycznego 5godz 750
Ubezpieczenie 300
Ochrona 500
Koszt obsługi w czasie wydarzenia 800
Sprzątanie terenu, usuwanie śmieci 1000
Podesty sceniczne 10 szt. 400
Medale dla uczestników – 400 1200
Puchary dla zwycięzców 2 kategorii 1000
0

Szacunkowa łączna wartość projektu

9700 zł

Załączniki