Bezpłatny kurs tańca towarzyskiego – BO Gdynia

Bezpłatny kurs tańca towarzyskiego

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie Bezpłatny kurs tańca towarzyskiego

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
2022/DAB/0004
Dzielnica
Dąbrowa
Autor projektu
Paulina Nocuń
E-mail
stowarzyszenie@tanczmy.pl
Status:
Wybrany do realizacji
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2022

Lokalizacja projektu:

Opis:

Dotychczas realizowane bezpłatne zajęcia dla mieszkańców Gdyni Dąbrowy cieszyły się dużym zainteresowaniem. W w kursie tańca towarzyskiego brało co weekend 50-100 osób. W ramach projektu mają się odbyć zajęcia z nauki tańca towarzyskiego od podstaw pod okiem doświadczonej pary tanecznej.

Zakres kursu tańca:
Kurs tańca na poziomie podstawowym, w każdym momencie można dołączyć. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, aby mogli z nich korzystać zarówno osoby potrafiące tańczyć i chcące doskonalić technikę, jak i osoby stawiające na parkiecie swoje pierwsze kroki. Na pierwszym stopniu uczymy podstawowych kroków z takich tańców jak: walc angielski, tango, foxtrot, quickstep, samba, cha-cha, rumba, jive, stomp, blues. Zajęcia poprowadzi para instruktorów. Uczestnicy będą mogli zobaczyć parę w tańcu, damskie kroki pokaże doświadczona tancerka, męskie doświadczony tancerz. Kurs prowadzony jest przez parę instruktorów co podnosi efektywność nauki i jest dużym ułatwieniem dla osób uczących się. Zapoznamy z zasadami poruszania się na parkiecie, prowadzenia, lepszego dysponowania swoim ciałem, tak aby łatwiej, lżej i pełniej bawić się na każdej imprezie. Na sali może jednocześnie ćwiczyć taniec towarzyski max. 100 osób.
Wykonawca w ramach prowadzenia zajęć ma za zadanie zadbać o opłaty związane z odtwarzaniem muzyki oraz praw twórców i wykonawców (STOART i ZAIKS)

UWAGA!!! W zależności od sytuacji epidemiologicznej zajęcia mogą odbyć się na zewnątrz.

Kalkulacja kosztów:

KosztWartość
Zajęcia z tańca towarzyskiego - 30 lekcji (rozliczenie FV) 9000 zł
Wynajem sali gimnastycznej3000 zł

Szacunkowa łączna wartość projektu

12000 zł

Załączniki