2 imprezy na orientację dla mieszkańców dzielnicy Leszczynki – BO Gdynia

2 imprezy na orientację dla mieszkańców dzielnicy Leszczynki

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Złożone projekty Strzałka w breadcrumbie 2 imprezy na orientację dla mieszkańców dzielnicy Leszczynki

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu
ID projektu
LES/0031
Dzielnica
Leszczynki
Autor projektu
Paweł Musiał
E-mail
pawel@musial.me
Status:
Zakwalifikowany do głosowania
Ikonka facebooka Udostępnij

# BO 2020

Lokalizacja projektu:

Ściegiennego 8

Opis:

„Rusz z mapą po przygodę!” to projekt imprezy z mapą, mający na celu zapoznanie mieszkańców z ciekawymi terenami samej dzielnicy i obszarami zielonymi. Promowany będzie zdrowy, aktywny styl życia, pragniemy wspierać idee aktywności na łonie natury i postaramy się wskazać możliwości połączenia aktywności sportowej z wrażliwością ekologiczną. Jednocześnie pragniemy sprawić, aby nasz projekt wsparł wizerunek dzielnicy jako miejsca nie tylko do mieszkania czy nauki, ale stanowił miejsce łączenia rodzin we wspólnych działaniach na rzecz społeczności lokalnej i pozytywnym oddziaływaniu na uczniów, pracowników czy mieszkańców.

Spacer czy bieg z mapą to doskonała okazja, by wspólnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, a jednocześnie świetna możliwość, by poznać swoją okolicę z zupełnie innej strony.

W ramach projektu odbędą się 2 imprezy na orientację dla mieszkańców dzielnicy Leszczynki w Gdyni. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty również dla chętnych spoza dzielnicy.
Proponowane terminy to:
– koniec lutego 2021 – impreza „Rusz z mapą po przygodę – poznaj swoją dzielnicę” o charakterze miejskim po terenie dzielnicy Leszczynki.
– początek czerwca 2021 roku – impreza „Rusz z mapą po przygodę – poznaj swój las” o charakterze leśnym po terenie lasów i terenów zielonych dzielnicy Leszczynki.

„Rusz z mapą po przygodę!” to projekt, który będzie kontynuacją organizowanych dla mieszkańców dzielnicy wydarzeń z mapą, cieszących się niespotykaną, wciąż rosnącą frekwencją i ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców dzielnicy Leszczynki, ale i całej społeczności trójmiejskiej.
Spodziewane efekty to przed wszystkim aktywizacja mieszkańców i popularyzacja kultury fizycznej. Uczestnicy mają niepowtarzalną okazję rozwijania swojej wyobraźni przestrzennej a także nabierają umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji.

Szacunkowa łączna wartość projektu

10000 zł

Mapa Lokalizacji

Załączniki