Sobotnie zajęcia sportowe na świeżym powietrzu – BO Gdynia

Sobotnie zajęcia sportowe na świeżym powietrzu

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Realizowane projekty Strzałka w breadcrumbie Sobotnie zajęcia sportowe na świeżym powietrzu

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu na stronie głównej
Status
Zakończony
Dzielnica
Pustki Cisowskie - Demptowo
Szacunkowa wartość projektu
7 500 zł
Liczba głosów
337
Liczba punktów
337
Ikonka facebooka Udostępnij

#BO2020

Ogólnorozwojowe zajęcia sportowe na świeżym powietrzu dla mieszańców dzielnicy Pustki Cisowskie i Demptowo. Prowadzone w soboty w lesie obok Szkoły Podst nr 16. Celem treningów jest promocja zdrowego stylu życia, poprawa kondycji i zachęcenie do aktywnego spędzania czasu. Przewidywana liczebność grupy to maks. 20 osób. Zajęcia będą odbywać się w soboty w godzinach 9:00 – 10:30. Punktem startowym będzie wejściem do lasu przy szkole podstawowej nr 16. Zajęcia będą prowadzone przez instruktora Nordic Walking i Fitness posiadającego odpowiednie kwalifikacje. Przewidywana liczba treningów w roku 2021 to 25. Komunikacja z uczestnikami będzie się odbywała poprzez media społecznościowe oraz SMS.

Lokalizacja projektu:
Pustki Cisowskie

REALIZACJA: Data aktualizacji: 2022-07-13 14:59:29

Realizacja projektu została zakończona w 2021 r.

Ostatecznie koszt projektu wyniósł 7 500 zł.

—————————–
Jednostka realizująca:
Gdyńskie Centrum Sportu
ul. Olimpijska 5/9, Gdynia
tel. (58) 622 11 64, (58) 662 25 74 
e-mail: sekretariat@gdyniasport.pl

PUSTKI CISOWSKIE – DEMPTOWO
ID:2020/PCD/0023

Sobotnie zajęcia sportowe na świeżym powietrzu

Autor projektu:
e-mail: 0

Typ:
Mały

Status:
Wybrany do realizacji

Lokalizacja projektu:
Pustki Cisowskie
Opis:
Projekt dotyczy zajęć sportowych mających charakter treningu ogólnorozwojowego, prowadzonego na świeżym powietrzu, skierowany do mieszkańców dzielnicy Pustki Cisowskie i Demptowo. Rodzaj ćwiczeń dostosowywany jest do pory roku i pogody. Zajęcia będą obejmować następujące rodzaje aktywności: trening Nordic Walking, trening obwodowy, zajęcia o charakterze wzmacniającym, stabilizacyjnym, wydolnościowym. Uczestnikami zajęć mogą być mieszkańcy Pustek Cisowskich i Demptowa, nie posiadający przeciwskazań medycznych do wysiłku fizycznego. Celem treningów jest promocja zdrowego stylu życia, poprawa kondycji i zachęcenie do aktywnego spędzania czasu. Przewidywana liczebność grupy to maksymalnie 20 osób. Zajęcia będą odbywać się w soboty w godzinach 9:00 – 10:30. Punktem startowym będzie wejściem do lasu przy szkole podstawowej nr 16. Zajęcia będą prowadzone przez instruktora Nordic Walking i Fitness posiadającego odpowiednie kwalifikacje. Przewidywana liczba treningów w roku 2021 to 25. W przypadku pogody uniemożliwiającej sobotni trening dopuszcza się przeniesienie terminu i odrobienie zajęć w innym terminie. Komunikacja z uczestnikami będzie się odbywała poprzez media społecznościowe oraz SMS.
Kalkulacja kosztów:

LP
Składowe części zadania
1
Koszt prowadzenia zajeć – wynagrodzenie instruktora 25 zajeć x 300 zł
7500 zł
Szacunkowa łączna wartość projektu:7 500 zł