Festyn rodzinny przy Szkole Podstawowej nr 20 w Wielkim Kacku – BO Gdynia

Festyn rodzinny przy Szkole Podstawowej nr 20 w Wielkim Kacku

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Realizowane projekty Strzałka w breadcrumbie Festyn rodzinny przy Szkole Podstawowej nr 20 w Wielkim Kacku

Kropeczki jako tło strony
Domyślne zdjęcie wpisu
Ikonka kategorii postu na stronie głównej
Status
W trakcie realizacji
Dzielnica
Wielki Kack
Szacunkowa wartość projektu
19 950 zł
Liczba głosów
402
Liczba punktów
402
Ikonka facebooka Udostępnij

#BO2023

Celem tego projektu jest integracja mieszkańców naszej dzielnicy, zarówno tych najmłodszych, jak i tych trochę starszych. Przypomnienie jak wspaniale jest spędzać razem czas na beztroskiej zabawie. Przekonanie się jak miło jest wyjść z domu, poznać sąsiadów i jaką przyjemnością jest wspólna zabawa i rozmowy. Musimy na nowo zrozumieć potrzebę „bycia razem”, spędzania czasu bez ciągłego pośpiechu. Pokażemy naszym dzieciom jak ważny jest czas, który poświęcamy sobie na wzajem. Coroczny Festyn cieszy się dużym zainteresowaniem dzięki licznym atrakcjom takim jak: dmuchańce, fotobudka, kiermasze, warsztaty, animacje, zabawy sportowe, występy artystyczne czy konkursy.

Lokalizacja projektu:

teren zewnętrzny – boiska, dziedziniec oraz pomieszczenia Szkoły Podstawowej nr 20

Realizacja: Data aktualizacji: 2024-01-29 15:05:43

Projekt wybrany w głosowaniu, przekazany do realizacji w 2024 r.

———————————

Jednostka realizująca:
Gdyńskie Centrum Sportu
ul. Olimpijska 5/9, Gdynia
tel. (58) 622 11 64, (58) 662 25 74
e-mail: sekretariat@gdyniasport.pl

Dzielnica: Wielki Kack
ID: 2023/WIK/0004

Festyn rodzinny przy Szkole Podstawowej nr 20 w Wielkim Kacku

Autor projektu:
Imię i nazwisko: Agnieszka Nowicka
Typ:
Mały
Status:
Wybrany do realizacji
Lokalizacja projektu:
teren zewnętrzny – boiska, dziedziniec oraz pomieszczenia Szkoły Podstawowej nr 20
Opis:
Tradycja organizowania Festynu Rodzinnego przy Szkole Podstawowej nr 20 w Wielkim Kacku ma na celu, aby kolejne pokolenia mieszkańców naszej dzielnicy mogły się poznawać i integrować. Projekt daje możliwość jego uatrakcyjnienia oraz zwiększenia bezpieczeństwa uczestników. Podczas imprezy dostępnych będzie wiele atrakcji: pokazy taneczno-muzyczne, zawody sportowe, animacje dla najmłodszych, malowanie twarzy, bańki mydlane, konkursy, bookcrossing, warsztaty ogrodnicze, fotobudka, dmuchańce, pokazy zespołu ratownictwa medycznego itp. Część atrakcji odbywać się będzie w budynku szkoły np. kiermasze, loterie, warsztaty plastyczne. Dodatkowe środki pozwolą na zapewnienie wielu z tych atrakcji, zakup materiałów potrzebnych do organizacji tych wydarzeń, banerów, ulotek, plakatów do rozpropagowania wydarzenia, pozwolą na zakup licencji na odtwarzanie muzyki, wynajęcie ochrony, ratownika medycznego oraz ubezpieczenie całej imprezy. Festyn pozwoli przypomnieć sobie jak miło jest spędzać razem czas na beztroskiej zabawie, pozwoli nam poznać sąsiadów i zintegrować całą społeczność Wielkiego Kacka. Jest to jedno z większych i najbardziej popularnych wydarzeń odbywających się w naszej dzielnicy, które pozwala również na wspaniałą promocję wśród mieszkańców innych dzielnic. Dzięki tego typu imprezom rodziny spędzają wspólnie czas pełen zabawy i śmiechu. Rodzice mają okazję podziwiać występy swoich dzieci, brać udział w konkursach i cieszyć się każdą bezcenną minutą wspólnych chwil. W czasach, gdy mamy tak mało czasu dla siebie, należy wspierać tego rodzaju rodzinne inicjatywy.
Projektowanie uniwersalne
Nie

Cel projektu i uzasadnienie potrzeby jego realizacji
Celem projektu jest organizacja Festynu Rodzinnego przy Szkole Podstawowej nr 20 w Wielkim Kacku. Podczas imprezy dostępnych będzie wiele atrakcji: pokazy taneczno-muzyczne, zawody sportowe, animacje dla dzieci, malowanie twarzy, bańki mydlane, konkursy, bookcrossing, warsztaty ogrodnicze, fotobudka, dmuchańce, pokazy zespołu ratownictwa medycznego itp. Coroczny Festyn pozwoli miło spędzić razem czas na beztroskiej zabawie i zintegrować się mieszkańcom dzielnicy Wielki Kack.

Kalkulacja kosztów:

KosztWartość

dmuchane atrakcje dla dzieci – 2-3 szt. 6000 zł
wynajem namiotów 8 szt. 2800 zł
strefa animacji dla najmłodszych 2000 zł
medale i puchary dla zwycięzców 500 zł
wynajem fotobudki 800 zł
zakup artykułów plastycznych do konkursów 1000 zł
zakup balonów z helem, materiałów do produkcji baniek 500 zł
wynajem sal lekcyjnych 2550 zł
wynajem boisk szkolnych 500 zł
wynajem sal gimnastycznych 500 zł
ochrona, ubezpieczenie festynu, ratownicy 1600 zł
zakup licencji do odtwarzania muzyki 500 zł
zakup banera promocyjnego, druk materiałów promocyjnych 700 zł
Szacunkowa łączna wartość projektu:19950 zł

Załączniki: