Chylońska dla ludzi (wprowadzenie strefy uspokojonego ruchu na ul. Chylońskiej między skrzyżowaniem z ul. Morską i ul. Owsianą) – BO Gdynia

Chylońska dla ludzi (wprowadzenie strefy uspokojonego ruchu na ul. Chylońskiej między skrzyżowaniem z ul. Morską i ul. Owsianą)

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Realizowane projekty Strzałka w breadcrumbie Chylońska dla ludzi (wprowadzenie strefy uspokojonego ruchu na ul. Chylońskiej między skrzyżowaniem z ul. Morską i ul. Owsianą)

Kropeczki jako tło strony
Chylońska dla ludzi (wprowadzenie strefy uspokojonego ruchu na ul. Chylońskiej między skrzyżowaniem z ul. Morską i ul. Owsianą)
Ikonka kategorii postu na stronie głównej
Status
Zakończony
Dzielnica
Cisowa
Szacunkowa wartość projektu
148 595 zł
Liczba głosów
755
Liczba punktów
Ikonka facebooka Udostępnij

#BO2014

REALIZACJA: Data aktualizacji: 2018-08-17 10:07:35

Z związku z zakresem realizacja zadania wymagała przeprowadzenia konsultacji i ustaleń z wnioskodawcą oraz Radą Dzielnicy, które przeprowadzono we wrześniu i październiku 2014 r. W listopadzie zlecono wykonanie I etapu robót – przejść dla pieszych wraz z dojściami oraz zaniżeniami krawężników z terminem realizacji do 10 grudnia. W grudniu przeprowadzono również procedurę przetargową związaną z przygotowaniem dokumentacji projektowej. Realizację zadania zakończono w lipcu 2015 r.