Kontakty do jednostek zajmujących się weryfikacją

  

Wersja PDF do pobrania.

 

Kontakty do jednostek zajmujących się weryfikacją wniosków składanych
do Budżetu Obywatelskiego
Kontakt do jednostki
e-mail
telefon
dyżury
Biuro ds. Dzielnic
 
 
 
Izabela Procelli-Szynwelska
58 662 48 83
pon.-pt. 9.00-15.00
Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków
Celina Łozowska
58 668 83 42
pon.-pt. 8.00-16.00
Biuro Pełnomocnika ds. osób z niepełnosprawnością - Ekspert ds. Dostępności m. Gdyni
Marek Wysocki
58 668 87 95
/
Aleksandra Szwaba
58 668 87 95
pon.-pt. 8.00-15.00
Biuro Planowania Przestrzennego Miasta Gdyni
sekretariat
58 669 89 00
pon.-pt. 8.00-16.00
Biuro Plastyka Miasta
sekretariat
/
pon.-pt. 8.00-16.00
Centrum Aktywności Seniora
Sławomir Walkowski
58 663 50 82
pon.-pt. 8.00-16.00
Gdyńskie Centrum Kontaktu
Piotr Wiśniewski
58 626 26 26
pon.-pt. 8.00-16.00
Gdyńskie Centrum Sportu
Projekty inwestycyjne:
Eliza Zieleniewska
785 174 713
wt., śr., czw. 9.00-13.00;
pon., pt. 9.00-11.00
Paulina Dąbrowska
785 174 792
wt., śr., czw. 9.00-13.00
Agnieszka Rachelska
785 174 741
wt., śr., czw. 9.00-13.00
Projekty miękkie
Łukasz Ceyrowski
/
pon.-pt. 8.00-16.00
Daniel Baranowski
/
pon.-pt. 8.00-16.00
Gdyńskie Centrum Zdrowia
Wioleta Tomczak
58 880 83 18
pon.-pt. 8.00-16.00
Małgorzata Kowalewska
58 880 83 18
pon.-pt. 8.00-16.00
Miejska Biblioteka Publiczna
Magdalena Kruszyńska
58 622 44 31, 511 138 410
pon.-pt. 8.00-16.00
Samodzielny Referat ds. Energetyki
Hanna Górecka-Banasik
58 668 23 51
pon.-pt. 8.00-16.00
Sylwia Grabowska
58 668 23 53
pon.-pt. 8.00-16.00
Ewelina Barnat-Prokopiuk
58 668 23 55
pon.-pt. 8.00-16.00
Samodzielny Referat Projektów Unijnych i Zarządzania Mobilnością, Urząd Miasta Gdyni
Alicja Pawłowska
58 785 14 20
pon.-pt. 7.00-15.00
Agata Lewandowska
58 785 14 24
pon.-pt. 7.00-15.00
Wydział Architektoniczno- Budowlany
dzielnice: Grabówek, Działki Leśne, Leszczynki, Pustki Cisowskie - Demptowo, Chylonia, Cisowa, Pogórze, Obłuże, Oksywie, Babie Doły, tereny portowo-przemysłowe
Magdalena Zalewska
58 668 84 06
śr. 9.00-15.00
Małgorzata Bartoszuk
58 668 84 28
śr. 9.00-15.00
dzielnice: Śródmieście, Kamienna Góra, Wzg. Św. Maksymiliana, Chwarzno - Wiczlino, Witomino -
Leśniczówka, Witomino - Radiostacja
Barbara Biniewska-Błażko
58 668 84 07
śr. 9.00-15.00
Aleksandra Zalewska
58 668 84 04
śr. 9.00-15.00
dzielnice: Orłowo, Redłowo, Mały Kack, Wielki Kack, Karwiny, Dąbrowa, Kacze Buki
Robert Wójcikiewicz
58 668 84 22
śr. 9.00-15.00
Sylwia Możejko
58 668 84 08
śr. 9.00-15.00
Wydział Budynków
Monika Georgiev
58 668 23 09
wt. 10.00 - 14.00
Violetta Obuchowicz - Klose
58 668 23 04
wt. 10.00 - 14.00
Wydział Edukacji
Emilia Koniuszewska
58 761 77 33
pon.-pt. 8.00-16.00
Bartłomiej Przybyciel
58 761 77 47
pon.-pt. 8.00-16.00
Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji
Grzegorz Murawski
58 668 89 40
pon.-pt. 8.00-16.00
Referat Mienia Skarbu Państwa
Jolanta Śmigiel
/
pon.-pt. 8.00-16.00
Katarzyna Boniecka
/
pon.-pt. 8.00-16.00
Wydział Inwestycji
sekretariat
/
pon.-pt. 8.00-16.00
Referat Organizacji Ruchu - tematyka: stała organizacja ruchu (oznakowanie, sygnalizacja świetlna)
Ewa Laskowska
58 761 20 40
601 539 538
pon.-pt. 7.00-15.00
dzielnice: Cisowa, Chylonia, Pustki Cisowskie-Demptowo, Chwarzno, Wiczlino, Pogórze
Paulina Bańka
58 761 20 42
725 269 691
pon.-pt. 7.30-15.30
dzielnice: Dąbrowa, Wielki Kack, Karwiny, Obłuże
Anna Hellich
58 761 20 41
725 269 698
pon.-pt. 8.00-14.30
dzielnice: Wzgórze Św. Maksymiliana, Kamienna Góra, Witomino, Grabówek, Oksywie
Monika Karnowska
58 761 20 42
725 269 736
pon.-pt. 7.30-15.30
dzielnice: Śródmieście, Mały Kack
Anna Sobiczewska
58 761 20 41
725 269 687
pon.-pt. 7.00-14.00
dzielnice: Redłowo, Orłowo, Działki Leśne, Leszczynki, Babie Doły
Marcin Zawadziński
58 761 20 42
725 269 699
pon.-pt. 7.30-15.30
Wydział Komunikacji Społecznej i informacji/Referat Promocji i PR
Karolina Zabrocka
58 668 25 39
pon.-pt. 8.00-12.00
Wydział Kultury
Olga Krzyżyńska
58 527 49 06
pon.-pt. 8.00-16.00
Wydział Ochrony Dziedzictwa
Alina Limańska-Michalska
58 668 83 30
pon.-pt. 9.00-15.00
Wydział Ogrodnika Miasta
Edyta Reguła
58 620 72 86
pon.-pt. 8.00-16.00
Wydział Polityki Rodzinnej
Beata Szadziul
695 442 101
pon.-pt. 9.00-17.00
Zofia Zelez-Richert
58 620 00 24
pon.-pt. 8.00-16.00
Wydział Środowiska
Dorota Marszałek-Jalowska
58 668 84 75
pon.-pt. 8.00-16.00
Agata Lipińska
58 668 84 73
pon.-pt. 8.00-16.00
Agata Madejska
58 668 84 78
pon.-pt. 8.00-16.00
Anna Bubel
58 668 84 76
pon.-pt. 8.00-16.00
Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności
Michał Gienieczko
58 660 22 43
pon.-pt. 7.30-15.30
Zarząd Dróg i Zieleni
tematyka: nawierzchnia dróg, chodników
Referat Utrzymania Dróg
i Obiektów Inż.
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00
tematyka: zieleń, mała architektura (ławki, kosze, przysiadaki)
Samodzielny Referat Zieleni
i Estetyzacji Miasta
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00
tematyka: koszty znaków drogowych
Referat Oznakowania
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00
tematyka: miejska kanalizacja deszczowa
Samodzielny Referat ds. Wód Opadowych
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00
tematyka rowerowa: ścieżki, trasy, stojaki (również dla hulajnóg), stacje napraw rowerów, wiaty
Samodzielny Referat
ds. Komunikacji Rowerowej
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00
tematyka: place zabaw, wybiegi dla psów
Samodzielny Referat ds. Małej Architektury Miejskiej
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00
tematyka: oświetlenie
Zespół ds. Oświetlenia
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00
tematyka: sygnalizacja świetlna, tablice informacji pasażerskiej, "dynamiczne" znaki na drogach
Referat Sygnalizacji Świetlnej i Planowania Transportu
58 761 20 00
pon.-pt. 8.00-15.00
Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni
Piotr Koehna
58 660 54 32
pon.-pt. 8.00-15.00