Przyjdź na spotkanie i poznaj listę zwycięskich projektów BO2022! – BO Gdynia

Przyjdź na spotkanie i poznaj listę zwycięskich projektów BO2022!

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Aktualności Strzałka w prawo. Przyjdź na spotkanie i poznaj listę zwycięskich projektów BO2022!

Kropeczki jako tło sekcji

Przed nami ogłoszenie wyników głosowania w BO2022! Zapraszamy do udziału wszystkich mieszkańców i mieszkanki Gdyni, osoby składające projekty i głosujące.

Które projekty dzielnicowe (małe i duże) oraz Klimatycznego Budżetu Obywatelskiego zyskały największą liczbę głosów mieszkańców i zostaną zrealizowane? To wszystko stanie się jasne już w środę, 21 września o godz. 17.00 w UrbanLabie!

Podczas tego spotkania przedstawione zostaną także wyniki rankingu frekwencji BO2022 oraz laureaci premii +1. W dzielnicy z najwyższą frekwencją zostanie zrealizowany 1 dodatkowy projekt dzielnicowy duży (tzw. pierwszy pod kreską). A w dzielnicach, które zajmą drugie i trzecie miejsce pod względem frekwencji, zostaną zrealizowane – również „pierwsze pod kreską” – dodatkowe projekty małe. Przeznaczone na nie zostaną środki spoza puli Budżetu Obywatelskiego.

Listę 245 projektów wraz z opisami, z których wybierać można było w BO2022, znajdziesz pod tym linkiem: [KLIK]

WYPEŁNIJ ANKIETĘ, POMÓŻ ROZWIJAĆ BUDŻET OBYWATELSKI

Każda edycja Budżetu Obywatelskiego różni się od poprzednich. Wprowadzane zmiany są w dużej mierze wynikiem prowadzonej ewaluacji, której ważnym elementem jest ankieta wypełniana przez mieszkańców pod koniec każdego procesu. Również w tym roku gdynianie i gdynianki mają taką możliwość. Formularz ewaluacyjny dostępny jest tu do 25 września.

Ankieta jest anonimowa. Jej wypełnienie zajmie 10 minut.