Filmy na Nocny maraton filmowy na plaży Babie Doły wybrane! – BO Gdynia

Filmy na Nocny maraton filmowy na plaży Babie Doły wybrane!

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Aktualności Strzałka w prawo. Filmy na Nocny maraton filmowy na plaży Babie Doły wybrane!

Kropeczki jako tło sekcji

Wakacje powoli się kończą, ale to nie znaczy, że zabraknie atrakcji! Głosowanie na filmy, które mieszkańcy i mieszkanki chcą zobaczyć w trakcie Nocnego maratonu filmowego na plaży Babie Doły właśnie się zakończyło. Sprawdź, jakie filmy będzie można zobaczyć podczas specjalnego pokazu nocą z 9 na 10 września.

Nocny maraton filmowy na plaży Babie Doły odbędzie się z 9 na 10 września. Specjalny ekran do plenerowych projekcji stanie między wejściami 1 i 1A na kąpielisko. Początek wydarzenia o godz. 20.00, a koniec – o wschodzie słońca! Maraton filmowy na plaży jest realizacją zwycięskiego projektu Budżetu Obywatelskiego 2021. Wstęp jest bezpłatny.

Udział w głosowaniu online wzięło łącznie 218 osób. Wypełniać ankietę można było do czwartku, 25 sierpnia, do północy. Po podliczeniu wszystkich głosów wiadomo, że na dużym ekranie kina plenerowego zobaczymy:

• „Sekretne życie zwierzaków domowych” (film dla młodszych widzów)

•  „Zupa nic”

•  „Nieznośny ciężar wielkiego talentu”

• „Jeźdźcy sprawiedliwości”

•  „Portret kobiety w ogniu”

Na miejscu czekać będą leżaki, ale ich liczba jest ograniczona, więc warto zabrać ze sobą kocyk, karimatę lub śpiwór.

Aktualne informacje o maratonie filmowym będą publikowane na profilu Facebook sieci centrów sąsiedzkich Przystań oraz na stronie internetowej www.przystan.gdynia.pl. Warto tam zajrzeć szczególnie w dniu wydarzenia, bowiem duże znaczenie dla jego przebiegu będzie mieć pogoda.