Filmy na Międzypokoleniowe Oksywskie Kino Plenerowe wybrane! – BO Gdynia

Filmy na Międzypokoleniowe Oksywskie Kino Plenerowe wybrane!

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Aktualności Strzałka w prawo. Filmy na Międzypokoleniowe Oksywskie Kino Plenerowe wybrane!

Kropeczki jako tło sekcji

Już można powoli wyciągać kocyki i szykować popcorn. Głosowanie na filmy, które mieszkańcy i mieszkanki chcą zobaczyć w trakcie Międzypokoleniowego Oksywskiego Kina Plenerowego, właśnie się zakończyło! Sprawdź, jakie filmy będzie można zobaczyć na patio Przystani Śmidowicza 49. 

Międzypokoleniowe Oksywskie Kino Plenerowe to cykl projekcji filmowych, które odbywać się będą na przełomie sierpnia i września w Przystani Śmidowicza 49. To inicjatywa, o której realizacji zdecydowali mieszkańcy – w ramach głosowania w Budżecie Obywatelskim 2021. W ostatnich dniach chętni i chętne mogli także wskazać, jakie filmy chcieliby zobaczyć w ramach spotkań.

Udział w głosowaniu online wzięły łącznie 334 osoby. Wypełniać ankietę można było do wtorku, 16 sierpnia, do północy. Po podliczeniu wszystkich głosów wiadomo, że na dużym ekranie kina plenerowego zobaczymy:

  • 26 sierpnia – 20.00 Na rauszu
  • 31 sierpnia – 20.00 Skąd się biorą sny (film dla młodszych widzów)
  • 2 września – 20.00 Baranek Shaun Film. Farmageddon (film dla młodszych widzów)
  • 16 września – 19.30 Green Book
  • 23 września – 19.30 Dom Gucci

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, nie będą obowiązywać zapisy. Na miejscu czekać będą leżaki, ale ich liczba jest ograniczona, więc warto zabrać ze sobą kocyk, karimatę lub śpiwór.

Aktualne informacje o wydarzeniach z cyklu kina plenerowego na Oksywiu będą publikowane na profilu Facebook sieci centrów sąsiedzkich Przystań oraz na stronie internetowej www.przystan.gdynia.pl. I na pewno warto tam zajrzeć w dniu wydarzenia, bowiem duże znaczenie dla jego przebiegu będzie mieć pogoda.