Przed nami Maraton Pisania Projektów BO2021 online! – BO Gdynia

Przed nami Maraton Pisania Projektów BO2021 online!

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Aktualności Strzałka w prawo. Przed nami Maraton Pisania Projektów BO2021 online!

Kropeczki jako tło sekcji

Przed nami Maraton Pisania Projektów BO2021 online!

Każdy, kto chciałby skonsultować swój pomysł na projekt do gdyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2021 lub potrzebuje pomocy w wypełnieniu formularza – może skorzystać z pomocy urzędników. W sobotę, 13 lutego, odbędzie się bowiem Maraton Pisania Projektów online. Udział w konsultacjach wezmą urzędnicy jednostek i wydziałów Urzędu Miasta. Zapisy są obowiązkowe.

Maraton Pisania Projektów do BO2021 online odbędzie się w sobotę, 13 lutego, w godz. 10.00-16.00. Konsultacje odbędą się przez Internet, za pośrednictwem platformy ZOOM. Na konsultacje obowiązują zapisy do wtorku, 9 lutego, włącznie. Chęć udziału można zgłosić na trzy sposoby: mailem na adres bo@gdynia.pl, telefonicznie pod numerem: 58 727 39 10 lub w wiadomości prywatnej do profilu Facebook Budżet Obywatelski Gdynia.

Wysyłając zgłoszenie warto pamiętać o opisaniu, czego mniej więcej pomysł dotyczy oraz jakie zagadnienia wymagają skonsultowania – pozwoli to na umówienie spotkania online z urzędnikami właściwych wydziałów i jednostek. Osoby, które potrzebują pomocy w obsłudze platformy ZOOM, mogą o tym także napisać w zgłoszeniu. Zespół Laboratorium Innowacji Społecznych skontaktuje się przed Maratonem Pisania Projektów, zaprezentuje działanie platformy oraz odpowie na wszelkie pytania.

Etap składania wniosków BO2021 trwa do 22 lutego. Projekt w gdyńskim Budżecie Obywatelskim może złożyć każdy mieszkaniec i mieszkanka niezależnie od wieku, zameldowania, a nawet obywatelstwa. Wystarczy, że zamieszkuje na stałe w naszym mieście. Podstawą – zarówno w przypadku inicjatywy dzielnicowej, jak i miejskiej – jest wypełniony formularz wniosku oraz lista z podpisami mieszkańców popierających projekt. Do rozdysponowania jest ponad 11 milionów złotych.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: Maraton Pisania Projektów BO2021 | konsultacje online.