Dzięki aplikacji nie przegapisz projektów Budżetu Obywatelskiego – BO Gdynia

Dzięki aplikacji nie przegapisz projektów Budżetu Obywatelskiego

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Aktualności Strzałka w prawo. Dzięki aplikacji nie przegapisz projektów Budżetu Obywatelskiego

Kropeczki jako tło sekcji

Chciałbyś poznawać projekty Budżetu Obywatelskiego podróżując po mieście, a nie czytając o nich w gazecie lub na ekranie komputera? Nic prostszego! Skorzystaj z aplikacji Vizum, dostępnej na telefony z systemem Android.

 – Budżet Obywatelski to szansa dla każdego mieszkańca, aby zmieniać Gdynię – mówi Michał Guć, wiceprezydent Gdyni ds. innowacji. – To, jakie projekty będą realizowane w naszej okolicy, zależy od nas, wszystkich gdynian i gdynianek.

Nic tak nie przekonuje do głosowania w Budżecie Obywatelskim, jak zobaczenie na własne oczy, co i gdzie może już niedługo zostać zrealizowane: plac zabaw, szkolne boisko lub nowe ławki, czy bezpieczniejsza ulica. Dzięki aplikacji Vizum mijając miejsce, którego dotyczy któryś z projektów głosowanych w Budżecie Obywatelskim, dostaniemy powiadomienie. Jedno kliknięcie i poznamy szczegóły projektu.

 Aplikacja Vizum jest bezpłatna. Aby z niej skorzystać, wystarczy w telefonie z systemem Android włączyć lokalizację i uruchomić aplikację, logując się przez swoje konto Google. Aplikację można pobrać w sklepie Google Play: http://bit.ly/2ylXOJD

 Gdyński Budżet Obywatelski 2017 to 5,3 mln złotych, z których zostaną sfinansowane wybrane projekty ze wszystkich dzielnic. Które? O tym decydują mieszkańcy Gdyni. Głosowanie odbywa się na stronie bo.gdynia.pl i potrwa do 2 października.