W poniedziałek, 26 września, ogłoszenie wyników głosowania na Budżet Obywatelski – BO Gdynia

W poniedziałek, 26 września, ogłoszenie wyników głosowania na Budżet Obywatelski

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Aktualności Strzałka w prawo. W poniedziałek, 26 września, ogłoszenie wyników głosowania na Budżet Obywatelski

Kropeczki jako tło sekcji

Przed nami ostatnie dni głosowania. Cały czas trzymamy kciuki za autorów wszystkich 141 projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego oraz 94 propozycji z „Przyjaznej Dzielnicy”

Już teraz jednak chcielibyśmy Państwa zaprosić na konferencję prasową podsumowującą głosowanie. Została ona zaplanowana:
•    o godz. 11
•    w poniedziałek, 26 września
•    w Laboratorium Innowacji Społecznych (na terenie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, budynek IVA – wejście od ul. Stryjskiej)

Podczas konferencji opowiemy, które projekty otrzymały najwięcej głosów i zostaną zrealizowane, a także w której dzielnicy była najwyższa procentowo frekwencja. Jak Państwo zapewne wiedzą, w najbardziej aktywnej obywatelsko dzielnicy powstanie dodatkowy projekt (pierwszy, który po podliczeniu głosów znalazł się „pod kreską”). Więcej informacji o inicjatywie „+1” znajdą Państwo na stronie.

Wyniki głosowania przedstawią i omówią Michał Guć, wiceprezydent Gdyni oraz Paweł Brutel, przewodniczący Komisji Samorządności Lokalnej i Bezpieczeństwa Rady Miasta Gdyni.

Jednocześnie wyniki głosowania zamieszczone zostaną na stronie www.bo.gdynia.pl

W razie dodatkowych pytań o konferencję prosimy prosimy o:

•    maila na adres a.dylejko@lis.gdynia.pl;
•    telefon pod numer 58 727 39 00;
•    odwiedziny w godz. 8-18 w Pracowni LIS (na terenie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, budynek IVA – wejście od ul. Stryjskiej).