Zagraj w filmie promującym głosowanie w gdyńskim Budżecie Obywatelskim – BO Gdynia

Zagraj w filmie promującym głosowanie w gdyńskim Budżecie Obywatelskim

Strona Główna Strzałka w breadcrumbie Aktualności Strzałka w prawo. Zagraj w filmie promującym głosowanie w gdyńskim Budżecie Obywatelskim

Kropeczki jako tło sekcji

Bierzesz udział w gdyńskim Budżecie Obywatelskim – czy to wybierając spośród projektów zgłoszonych, czy też zgłaszając własny? Chcesz pomóc w promocji głosowania, które rozpoczyna się w poniedziałek, 12 września?
Przyjdź w środę, 7 września, o godzinie 18 do siedziby Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni przy al. Zwycięstwa 96/98 (Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, budynek IV u zbiegu al. Zwycięstwa i ul. Stryjskiej). To wtedy właśnie nagrywać będziemy finałową scenę filmu zachęcającego do głosowania w BO – i do udziału w niej zapraszamy gdynian. A że będzie to ujęcie lotnicze, rejestrowane z użyciem drona, dla nikogo nie zabraknie miejsca. Zjawcie się więc w dobrych humorach, z rodziną, sąsiadami i znajomymi.
Budżet Obywatelski ma w Gdyni wielu zwolenników (w roku 2015 głosowało 20 proc. uprawnionych). Razem możemy sprawić, że będzie ich jeszcze więcej.
Do zobaczenia!